Glas za UDS je glas za evropsku Srbiju

 
 
Pokrenimo Vojvodinu
Saopštenja | Sreda, 17. 06. 2020. | Komentara: 0

Glas za UDS je glas za evropsku Srbiju

Bojan Kostreš, jedan od lidera Vojvođanskog fronta i Ujedinjene demokratske Srbije pozvao je građane i građanke da glasaju za listu pod rednim brojem 7 jer se na njoj nalaze sve poltičke grupacije iz Vojvodine koje su za evropsku Srbiju.

LSV

Kostreš je u Novom Bečeju istakao da se Ujedinjena demokratska Srbija zalaže za ravnopravnu Vojvodinu u Srbiji koja je punopravna članica Evropske unije. 
 
- Mi želimo da se Vojvodina i Srbija nalaze u Evropskoj uniji. Vojvodina će biti ravnopravna u Srbiji i sastavni deo Evopske unije samo ako lista Ujedinjene demokratske Srbije, pod rednim brojem 7, ostvari dobar izborni rezultat na republičkim izborima - istakao je Kostreš.

Kostreš je pozvao građanke i građane Vojvodine da glasaju za listu Ujedinjene demokratske Srbije rekavši:

„Zbog toga pozivam građanke i građane Vojvodine  da glasaju za Ujedinjenu demokratsku Srbiju, jer se sve relevantne političke grupacije koje dolaze iz Vojvodine, a zalažu se za njenu autonomiju, nalaze na ovoj listi“.

Na listi pod rednim brojem 7 nalaze se ljudi koji su se dokazali i u privatnom i u političkom životu, ali i mlade snage koje su spremne da se bore za građansku, demokratsku, evropsku Srbiju i bolji život svih njenih građana. 

Ujedinjena demokratska Srbija je politički savez Srbije 21, Vojvođanskog fronta na čelu sa LSV, Stranke moderne Srbije i Građanskog demokratskog foruma. 



UJEDINJENA DEMOKRATSKA SRBIJA



Saopštenja | Sreda, 29. 01. 2025. | Komentara: 0

Balint Pastor je nadničar Aleksandra Vučića

Izjava predsednika Saveza vojvođanskih Mađara Balinta Pastora da studenti i ostali učesnici protesta u Srbiji deluju „protivno zakonu“, samo je još jedna zarađena dnevnica ovog politikanta od svog mentora Aleksandra Vučića.
Saopštenja | Utorak, 28. 01. 2025. | Komentara: 0

Kostreš: Prvo ispunjenje studentskih zahteva. Sledeći korak, formiranje ekspertske Vlade.

Liga socijaldemokrata Vojvodine – VOJVOĐANI zahteva hitno formiranje ekspertske Vlade Srbije, u kojoj neće biti članova političkih partija.
Izjave | Subota, 25. 01. 2025. | Komentara: 0

Olenik: Generalni štrajk početak jedne opšte pobune građana

Advokat i član Predsedništva Lige socijaldemokrata Vojvodine – VOJVOĐANI Aleksandar Olenik kazao je da protesti građana izgledaju odlično i da nije očekivao toliki broj građana na ulicama. On je u izjavi za televiziju N1 kazao i da je jučerašnji generalni štrajk u Srbiji početak "jedne opšte pobune građana".



ARHIVA VESTI (izaberite datum):


facebook