Organizacija

 
 
nenad-canak-predsednik CirilicaNenad-Čanak-predsedniknenad-canak-predsednik Madjarskinenad-canak-predsednik Rusinskinenad-canak-predsednik Sandžak-glasanenad-canak-predsednik Slovackinenad-canak-predsednik Vojvodina-glasa

Predsedništvo
 
Predsednik LSV
Nenad Čanak

Zamenik predsednika, Generalni sekretar
Bojan Kostreš

Potpredsednici LSV
Branislav Bogaroški
Đorđe Stojšić
Aleksandar Jovanović

Predsednik nadzornog odbora
Dejan Čapo

Predsednik statutarne komisije
Aleksandar Kravić

Predsednik političkog saveta
Dušan Jakovljev

RO Zapadna Bačka
Zoran Terzin

RO Srednji Banat
Daniel Petrović

RO Severni Banat
Miloš Pejakov

RO Južna Bačka
Jovica Panić

RO Jugoistočni Banat
Sandra Ristić

RO Jugozapadni Banat


RO Srem
Jovan Aksentijević

RO Novi Sad
Radovan Latinović

Predsednica FŽ LSV
Nataša Terbec

Predsednik LSVO
Bojana Begović

Poslanica u Skupštini APV
Maja Sedlarević

Predsednica Kluba penzionera LSV
Nada Lazić

Predsednik Lige paora Vojvodine 
Miloš Šibul

Predlog Predsednika LSV
Tibor Vaš
Olena Papuga
Saša Šućurović



Glavni odbor
 
Stalni sastav Glavnog odbora LSV se sastoji od 50 članova koji se biraju na Kongresu tajnim glasanjem putem regionalnih lista i članova Predsedništva LSV, koji su članovi stalnog sastava Glavnog odbora po položaju.
Prošireni sastav čine predsednici opštinskih i gradskih odbora, narodni i pokrajinski poslanici, članovi vlada AP Vojvodine i Republike Srbije, članovi Političkog saveta koji su članovi LSV i predsednici stručnih saveta LSV, kao i po pet predstavnika LSVO i FŽ LSV.
U prošireni sastav Glavnog odbora LSV ulaze i imenovana, odnosno postavljena lica u izvršnim organima vlasti AP Vojvodine i Republike Srbije i visoki funkcioneri u organima lokalne samouprave.

Stalni sastav

Južna Bačka

Ana Kandić (Novi Sad),
Duško Adžić (Novi Sad),
Dejan Bibić (Novi Sad),
Milica Vlaisavljević (Novi Sad),
Kristina Meneši (Novi Sad),
Bogdan Kolarski (Novi Sad),
Robert Vizi (Novi Sad),
Đorđe Živančev (Novi Sad),
Zoran Petakov (Novi Sad),
Željko Kačavenda (Novi Sad),
Damir Kondić (Novi Sad),
Miholjka Matić (Žabalj),
Jan Brna (Bački Petrovac),
Predrag Nađalin (Žabalj),
Dragan Stevanović (Bačka Palanka)

Severna Bačka

Maja Radovanović (Bačka Topola),
Oskar Balint (Bačka Topola),
Dragan Andrić (Subotica),
Zoran Terzin (Sombor),
Karolj Vekonj (Bačka Topola),
Daniel Kovačević (Subotica),
Emil Dulić (Subotica)

Banat

Dejan Čapo (Zrenjanin),
Igor Marton (Zrenjanin),
Jovanka Koprivica (Zrenjanin),
Tibor Vaš (Zrenjanin),
Ildiko Bođo (Zrenjanin),
Branislav Knežević (Zrenjanin),
Duško Radaković (Kikinda),
Vladimir Milošev (Zrenjanin),
Vojislav Martić (Zrenjanin),
Miloš Pejakov (Kikinda),
Božana Vukadinović (Zrenjanin),
Jano Janošik (Zrenjanin)
Marko Stanimirović (Zrenjanin)

Južni Banat

Duško Anukić (Bela Crkva),
Hajnalka Boldiš (Vršac),
Sandra Ristić (Bela Crkva),
Srđan Putnik (Vršac),
Oliver Petaković (Pančevo),
Jovan Petrovački (Pančevo)
Petar Horvat (Opovo),
Duško Marković (Pančevo)

Srem

Tatjana Šarac (Šid),
Nada Purić (Beočin),
Nenad Avramov (Irig),
Dragoslav Šojić (Sremska Mitrovica),
Dušan Stojić (Inđija)



Politički savet
 
Predsednik
Dušan Jakovljev - biografija
Članovi
mr Živan Marelj
dr Milivoj Bešlin


Izvršni odbor
 
Predsednik
Bojan Kostreš - biografija
Potpredsednici/a
Aleksandar Marton
Duško Radaković
Robert Kolar
Članovi/ice
Miloš Šibul
Marija Radojčić
Mirana Dmitrović
Nataša Lalić
Sekretar
Dejan Keresteš


Međunarodni sekretar
 
Đorđe Stojšić


Nadzorni odbor
 
Dejan Čapo, predsednik, Zrenjanin
Jovan Aksentijević, Beočin
Ivan Nedeljkovic, Pančevo
Nataša Terbec, Sombor
Gvozden Perković, Novi Sad
Aleksandar Jojkić, Srbobran
Ella Štraub, Bačka Topola


Statutarna komisija
 
Aleksandar Kravić, predsednik, Novi Sad
Gordana Radić Popović, Novi Sad
Branislav Antić, Novi Sad
Jelena Zlojutro, Novi Sad
Maja Mrnuštik, Novi Sad
Nenad Avramović, Irig


Portparol
 
Portparolka



Biro za informisanje
 
ef Biroa
Robert Vizi


Centar za edukaciju
 
Direktorka Ce LSV
Maja Sedlarević

Trenerski tim
Nenad Vezmar
Natasa Lalić
Vladimir Ivančević
Goran Veselinović
Ana Pataki
Nebojša Mudrinski
Miloš Veselinov
Miodrag Mitrić
Dragana Dukić
Marija Radojčić
Olena Papuga
Dejan Keresteš
Tibor Murenji
Irinel Talapaga
Daniel Dažđa
Predrag Almažan
Jan Gages
Nenad Mišković
Mišo Živanov
Marko Lutkić
Tijana Eter
Đorđe Živančev
Svetislav Zorić
Dejan Mirković
Jovana Jerinkić
Mirka Ištvanović
Dragan Krasić
Rade Maleš
Aleksandar Borbaš
Vladan Keljević


Stručni saveti
 
Stručni savet za zaštitu životne sredine
Nada Lazić, predsednica
  
Stručni savet za turizam
Lazar Lazić, predsednik
 
Stručni savet za zdravstvo
dr Radovan Latinović, predsednik
 
Stručni savet za ekonomska pitanja, finansije i trgovinu 
u izradi
 
Stručni savet za urbanizam i građevinarstvo
Radoje Cvetkov, predsednik

Stručni savet za pravna pitanja i zakonodavstvo
Mirjana Tomić Jovanović, predsednica

Stručni savet za saobraćaj i komunikacije
Mirjana Kranjac, predsednica

Stručni savet za energetiku i mineralne sirovine
Aca Udicki, predsednik

Stručni savet za sport
Predrag Stojadinov, predsednik

Stručni savet za kulturu
Svetislav Jovanov, predsednik

Stručni savet za državnu upravu, lokalnu samoupravu i decentralizaciju
Zvonimir Štrbac, predsednik

Stručni savet za evropske integracije i regionalnu saradnju
Karolj Čizik, predsednik

Stručni savet za informisanje



Poslovni direktor
 
Poslovni direktor
Dušan Bajić


Sekretarijat
 
efica sekretarijata
Zaposlene
Jovanka Ranisavljev Anđelić
Sandra Tišma


Forum žena
 
Predsednica Foruma žena
Nataša Terbec

Potpredsednice Foruma žena
 
Marka Latas
Milena Popović Subić

Generalna sekretarka 
Marija Radojčić

Sekretarka za međunarodnu saradnju
Jelena Šikman

Članice Glavnog odbora ispred Foruma žena 
Marka Latas
Milena Popović Subić
Marija Radojčić
Jelena Šikman
Ankica Dostanić


Omladina
 
Predsednica
Bojana Begović

PotpredsedniciVladan Keljević
Nenad Vezmar
Andrej Bačić

Generalni sekretar
Marko Lutkić

Sekretar za međunarodnu saradnju
Aleksandar Zimonjić

Članovi Glavnog odbora ispred Omladine
Bojana Begović
Vladan Keljević
Nenad Vezmar
Andrej Bačić
Marko Lutkić


Odbori
 

CENTRALNA KANCELARIJA LSV
Trg mladenaca 10, 21000 Novi Sad, Vojvodina, Srbija PF 157
Tel/Fax: +381(0)21/ 420-628; +381(0)21/529-139; +381(0)21/420-081
E-pošta: sekretarijat@lsv.org.rs; www.lsv.rs


REGIONALNI ODBORI

RO Južna Bačka
Koordinator: Branislav Bogaroški
Trg mladenaca 10, Novi Sad; Tel: +381(0)21/422-192; E-pošta: iogrolsvns@gmail.com
Sekretarka: Dragana Milošević

RO Severna Bačka
Koordinator: Vekonj Karolj
Maršala Tita 44, Bačka Topola; Tel: +381(0)24/713-131;E-pošta:lsvbackatopola@yahoo.com
Sekretarka: Hajnalka M. Virag

RO Zapadna Bačka
Koordinar: Zoran Bošković
Trg Svetog trojstva 1/6, Sombor, Tel: +381(0)25/24-145, E-pošta: so.lsv@neobee.net
Sekretarka: Romina Bilić

RO Severni Banat
Koordinator: Saša Homanov
Trg srpskih dobrovoljaca 30, Kikinda, Tel: +381(0)230/400-690, E-pošta: lsvkikinda@yahoo.com
Sekretarka: Slavica Sivčev

RO Srednji Banat
Koordinator: Marko Stanimirović
Kralja Aleksandra I Karađorđevića 17/7, Zrenjanin, Tel: +381(0)023/510-717, E-pošta: lsvbeckerek@yahoo.com
Sekretarka: Jasmina Števin

RO Jugoistočni Banat
Koordinator: Jovica Vasiljević
2. oktobar 18, Vršac, Tel: +381(0)13/834-420, E-pošta: lsv.vrsac@gmail.com
Sekretarka: Stefani Krstić

RO Jugozapadni Banat
Koordinator: Ivan Nedeljković
Tehnički sekretar: Predrag Almažan
Vojvode Petra Bojovića 10, Pančevo, Tel: +381(0)13/355-075, E-pošta: lsvpa@yahoo.com
Sekretarka: Suzana Holevas

RO Srem
Koordinatorka: Marija Radojčić
Trg Svetog Dimitrija 23, Sremska Mitrovica, Tel: +381(0)22/621-456, E-pošta: lsvsrem@gmail.com
Sekretarka: Sanja Đurasović


SVI ODBORI

Gro LSV Novi Sad
Predsednik: Aleksandar Kravić
Potpredsednici: Dejan Bibić, Kristina Meneši, Damir Kondić
Sekretarka: Dragana Milošević
Trg mladenaca 10, Tel: 021/422-192, E-pošta: iogrolsvns@gmail.com
Radno vreme kancelarije:  08-20h

OO LSV Bečej
Predsednik: Ferenc Toth
Potpredsednik: Laslo Hadnađ
Dositejeva 9/A, Bečej, Tel: 021/691-84-18, E-pošta: lsvbecej@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 09-14h

OO LSV Žabalj
Predsednik: Jovan Panić
Potpredsednik: Dimitrije Radanović
Tehnički sekretar: Novak Pavlović
Sv.  Nikole 39/A, Žabalj, Tel: 021/832-660, E-pošta: oolsvzabalj@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 12-16h

OO LSV Srbobran
Predsednik: Aleksandar Jojkić
Potpredsednik: Ištvan Fenjveši
Sv. Save 15, Srbobran, Tel: 021731-397, E-pošta: asjojkic@open.telekom.rs
Radno vreme kancelarije: 10-14h

OO LSV Bački Petrovac

Predsednik: Karl Werle
Potpredsednici: Jan Brna
Maršala Tita 2, Bački Petrovac, Tel: 064/8070091, E-pošta: werlefamily@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 18-20h

OO Bačka Palanka
Predsednik:Vladimir Trkulja
Potpredsednici: Dragan Stefanović, Goran Ćosović
Trg bratstva jedinstva 30-32, Bačka Palanka, Tel: 021/6042-002, E-pošta: lsv.bap@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 16-20h

OO LSV Titel
Poverenik: Marko Simić
Tel: 062/9777697

OO LSV Vrbas
Predsednik: Mario Mažar
Potpredsednik: Rodoljub Samardžić
Tel: 064/8053155, E-pošta: mariomazar71@gmail.com

OO LSV Bač
Predsednik: Zdenko Kolar
Potpredsednik: Stevan Kanja
Nikole Tesle 27, Bač, Tel: 063/7120093, E-pošta: lsv.bac@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 08-13h ponedeljkom

GrO LSV Subotica
Predsednik: Dragan Andrić
Potpredsednici: Dubravka Prčić, Tibor Murenji, Miloš Nikolić
Sekretarka: Vesna Berta
Trg Cara J. Nenada 15/III, Subotica, Tel: 024/553-360, E-pošta: oolsvsu@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 09-16h

OO LSV Kanjiža
Predsednik: Karolj Vadas
Potpredsednici: Rudolf Tumbas, Gergelj Horvat
Tel: 064/8756401, E-pošta: vkaroly@eunet.rs

OO LSV Bačka Topola
Predsednik: Dejan Keresteš
Potpredsednici: Oskar Balint, Jaoš Sakal
Maršala Tita 44, Bačka Topola, Tel: 024/713-131, E-pošta: lsvbackatopola@yahoo.com
Radno vreme kancelarije: 08-15h, 17-19h

OO LSV Senta
Kej Zorana Đinđića 9, Senta, Tel: 024/815570, E-pošta: lsv.senta@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 10-14h

OO LSV Ada
Predsednica: Angela Adanko
Potpredsednik: Zoran Dragin
8. oktobar 26, Ada, Tel: 024/851798, E-pošta: lsvada@adacity.net
Radno vreme kancelarije: 07:30-11:30h ponedeljkom i sredom
                        16-20h utorkom i četvrtkom

OO LSV Mali Iđoš

Predsednik: Peter Mate ml.
Potpredsednici: Dejan Ivković, Janoš Domonji
Vrbaški put 15, Mali Iđoš, Tel: 064/8070683, E-pošta: lsvmaliidjos@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 09-12h, 17-19h

GrO LSV Sombor
Predsednik: Dragan Nenadov
Potpredsednik: Zoran Terzin
Sekretarka: Romina Bilić
Trg Svetog Trojstva 1/8, Sombor, Tel: 025/24-145, E-pošta: info@lsvsombor.org
Radno vreme kancelarije: 09-16h

OO LSV Apatin
Poverenik: Kolja Kočiš
Tel: 064/8070606

OO LSV Kula
Predsednik: Petar Pejin
Potpredsednik: Nikola Puvača
Tel: 064/4058046, E-pošta: pejin7@gmail.com

OO LSV Odžaci
Predsednik: Akif Hasanović
Tel: 064/8070608
Potpredsednici: Ištvan Tot, Predrag Marčeta
Jurija Gagarina 20, Odžaci, Tel: 064/8070607, E-pošta: lsvodzaci025@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 12-16h

GrO LSV Zrenjanin
Predsednik: Dejan Čapo
Potpredsednici: Vladimir Tešić, Jovanka Koprivica, Tibor Vaš, Adam Paljov
Sekretarka: Jasmina Števin
Kralja A.I Karađorđevića 17/7, Zrenjanin, Tel: 023/510717, E-pošta: lsvbeckerek@yahoo.com
Radno vreme kancelarije: 09-16h

OO LSV Žitište
Predsednica: Jelena Sij
Potpredsednici: Svjetlana Marković, Smiljana Miškov Virag
Ive lole Ribara 1, Žitište, Tel: 023/822-009, E-pošta: lsv.zitiste@yahoo.com
Radno vreme kancelarije: 10-14h

OO LSV Novi Bečej
Predsednik: Zoran Pušić
Potpredsednici: Radovan Josimović, Ištvan Tot
Tržni centar lok.3, Novi Bečej, Tel: 060/1357317, E-pošta: lsv.novibecej@gmail.com
 
OO LSV Sečanj
Predsednik: Marius Živojin
Potpredsednik: Zoran Lazar
Tel: 064/8070463, E-pošta: mariuszivojin@live.com

GrO LSV Kikinda
Predsednik: Miloš Šibul
Potpredsednici: Miloš Pejakov, Saša Homanov
Sekretarka: Slavica Sivčev
Trg Srpskih dobrovoljaca 30, Kikinda, Tel: 0230/400-690, E-pošta: lsvkikinda@yahoo.com
Radno vreme kancelarije: 09-15h

OO LSV Čoka
Predsednica: Stana Đember
Potpredsednici: Viktor Jovak Kiš, Josip Češljar
Maršala Tita 33, Čoka, Tel: 064/8070674, E-pošta: lsvcoka@yahoo.com
Radno vreme kancelarije: 10-14h

OO LSV Novi Kneževac
Predsednik: Dragan Sujić
Potpredsednici: Zlatoje Despotov, Feher Endre
Kralja Petra Karađorđevića 6, Novi Kneževac, Tel: 064/8070411, E-pošta: lsvnoviknezevac@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 08-12h

GrO LSV Pančevo
Predsednica Inicijativnog odbora: Sonja Radivojev
Sekretar: 
 Vojvode Petra Bojovića 10, Pančevo, Tel: 013/355-075, E-pošta: lsvpa@yahoo.com
Radno vreme kancelarije: 11-16h

OO LSV Opovo
Potpredsednik:
Borisa Kidriča 8, Opovo, Tel: 013/682-199, E-pošta: petar.horvat070@gmail.com

OO LSV Kovačica
Predsednik: Jan Litavski
 Potpredsednici: Jan Gageš, Siniša Živanov, Maran Đorđel
Čaplovičova 13, Kovačica, Tel: 013/660-904, E-pošta: lsvkovacica@yahoo.com
Radno vreme kancelarije: 10-14h

OO LSV Kovin
Predsednik: Aleksandar Milošević
JNA 2, Kovin, Tel: 064/8070459, E-pošta: lsv.kovin@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 14-18h

GrO LSV Vršac
Predsednik: dr Srđan Putnik
Predsednik Izvršnog odbora GrO: Aleksandar Kanački
 2. oktobar 18, Vršac, Tel: 013/834-420, 064/807-04-14
E-pošta: lsv.vrsac@gmail.com 
Radno vreme kancelarije: 08-16h

OO LSV Bela Crkva
Predsednica: Sandra Ristić
Potpredsednik: Duško Anukić
1. oktobra 65, Bela Crkva, Tel: 013/853-945, E-pošta: sandraristic.bc@gmail.com

OO LSV Plandište
Predsednik: Milorad Novaković
Potpredsednik: Miša Hrutka
Vojvode Putnika 58,lok3/I, Plandište, Tel: 064/8070511
Radno vreme kancelarije: 10-14h

OO LSV Alibunar
Predsednik: Aurel Murgu
Potpredsednici: Jon Svera, Tomislav Lalić
Trg Slobode bb, Alibunar, Tel: 013/642182
Radno vreme kancelarije: 08:30-12:30h

GrO LSV Sremska Mitrovica
Predsednik: Miroslav Pevac
Potpredsednici: Dragoslav Šojić, Miodrag Mitrović
Trg Svetog Dimitrija 23, Sremska Mitrovica, Tel: 022/621-456, E-pošta: lsvsrem@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 09-16h

OO LSV Irig
Predsednik: Vladislav Ilkić
Potpredsednici: Branislava Radonić, Stanimir Radulović, Srbivoj Bikić
IX Vojvođanske brigade 1, Vrdnik, Tel: 064/8070669, E-pošta: oolsvirig@hotmail.com
Radno vreme kancelarije: 09-16h

OO LSV Ruma
Predsednik: Paja Nikolić
Zamenici: Vučković Jovan-Ruma, Stojaković Duško-Putinci, Rakić Zoran-Platicevo
Glavna 139 (zgrada raničkog univerziteta) Ruma, Tel: 064/1434508, 064/8070680, E-pošta: lsvruma.olja@gmail.com 
Radno vreme: svakim radnim danom od 10-12 i 18-20

OO LSV Šid
Predsednik: Predrag Bekerek
Potpredsednici: Goran Dejanović, Marka Latas, Ratko Torma
Svetog Save 6, lokal 114, Šid, Tel: 022/711-435, E-pošta: lsvsid@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 10-14h

OO LSV Inđija
Predsednik: Živan Živanović
Potpredsednik: Dušan Stojšić
Srpskocrkvena 1, Inđija, Tel: 069/196-84-06 i 064/127-92-13, E-pošta: lsv.indjija@gmail.com
Radno vreme kancelarije: svakim danom od 15 do 19h 

OO LSV Stara Pazova
Predsednik: Milan Vasiljev
Potpredsednici: Miroslav Ekmedžić, Mirko Zgonjanin i Dejan Maletić

OO LSV Sremski Karlovci
Mitropolita Stratimirovića 3, Sremski Karlovci, Tel: 065/4746681, E-pošta: lsvsremkarlovci@gmail.com
Radno vreme kancelarije:  08-16h

OO LSV Beočin
Predsednik: Jovan Aksentijević
Potpredsednici: Milana Dujaković, Miroslav Vajić
Omladinska 54, Beočin, Tel: 021/872964, E-pošta: lsv.beocin@gmail.com
Radno vreme kancelarije: 07-15h


facebook