Čanak bez konkurencije na tviteru!

 
 
Pokrenimo Vojvodinu
Izjave | Petak, 03. 02. 2012. | Komentara: 0

Čanak bez konkurencije na tviteru!

NOVI SAD – Tviter komunikacija sa biračkim telom odomaćila se i na srpskom političkom nebu piše portal www.glasackakutija.com, ističući da po broju „pratilaca“, trenutno ubedljivo najveće poverenje domaće tvit zajednice uživa Nenad Čanak čiji profil @XXLTulip redovno prati čak 5682 korisnika.

Nenad Canak

Lider LSV-a ozbiljniju konkurenciju predstavljaju funkcioneri DS-a, pre svih Oliver Dulić, jedan od političkih tviter „veterana“ na čije je tvitove prijavljeno 5220 korisnika, kao i Jelena Trivan sa 3841 pratiocem. Između ostalih, na tviteru je aktivna i portparolka LSV Aleksandra Jerkov sa 1502 pratioca. Tekst sa tog portala prenelo je više medija, a Nenad Čanak je za dan dobio gotovo hiljadu novih pratilaca, te ih sada ima oko 6100.
 
(BILSV, 03. 02. 2012.)



Izjave | Ponedeljak, 21. 10. 2019. | Komentara: 0

Ne verujem u dobre namere Rusije

Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak ocenio je sinoć, komentarišući posetu ruskog premijera Beogradu, da je interesantno to što se Dmitrij Medvedev susreo i sa Miloradom Dodikom. On smatra i da za to postoji dobar razlog – da Srbija i Republika Sprska budu „nepotopivi nosači ruskih aviona“ u srcu Evrope.
Izjave | Ponedeljak, 21. 10. 2019. | Komentara: 0

Poseta Medvedeva manifestacija stava da je Srbija ključna ruska ispostava u ovom delu Evrope

Generalni sekretar Bojan Kostreš ocenio je da je proslava 75. godišnjice oslobođenja glavnog grada Srbije dobar razlog za posetu ruskog premijera Dmitrija Medvedeva Srbiji, ali da ga je rastužio utisak da je to bio još jedan pokušaj manifestacije stava da je Srbija ključna ruska ispostava u ovom delu Evrope.
Izjave | Nedelja, 06. 10. 2019. | Komentara: 0

Čanak: Tragedija devedesetih je počela 6. oktobra 1988.

Šesti oktobar je trebalo da bude raskid sa sistemom kakav je bio u vreme Slobodana Miloševića i on je u sebi morao da podrazumeva ne samo zabranu SPS-a, JUL-a, SSJ i SRS-a i lustraciju njihovih rukovodstava, nego i jednu široku akciju denacifikacije Srbije, uz sistemske promene u samom uređenju društva – što je trebalo da znači decentralizaciju i jedan meki prelaz na tržišnu ekonomiju u punom smislu te reči, kaže Nenad Čanak.



ARHIVA VESTI (izaberite datum):


facebook