Kostreš : Nije nelogično sačekati važne informacije

 
 
Pokrenimo Vojvodinu
Izjave | Ponedeljak, 24. 08. 2020. | Komentara: 0

Kostreš : Nije nelogično sačekati važne informacije

Novi Sad - Bojan Kostreš, funkcioner LSV, kaže za list Danas da je "očigledna važnost sastanka u Vašingtonu i pretpostavljam da će se posle njega znati u kom pravcu i kojim intenzitetetom će se voditi pregovori sa Kosovom. 

LSV

Dakle, za one koji nisu sasvim sigurni u kom pravcu treba voditi Srbiju, nije nelogično sačekati važne informacije, pa na osnovu njih kreirati buduće koalicije i Vladu Republike Srbije. U svakom slučaju nadam se da ćemo u narednom periodu dobiti vladu koja će udlučno i nedvosmisleno voditi našu zemlju u pravcu evropskih integracija, pomirenja u regionu i postizanja pravno obavezujućeg porezima sa Kosovom, istakao je Kostreš. 

(SzI LSV, 24.08.2020)





Saopštenja | Ponedeljak, 30. 12. 2024. | Komentara: 0

Tužilaštvo i sudstvo da ispune zahteve studenata

Vest da je Više javno tužilaštvo u Novom Sadu podiglo optužnicu protiv 13 osoba, uključujući osumnjičene Gorana Vesića i Jelenu Tanasković, zbog pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu kada je poginulo 15 osoba, samo je jedan mali korak.
Iz medija | Ponedeljak, 30. 12. 2024. | Komentara: 0

Srbija i Mađarske će biti istinski prijatelji kada režimi Viktora Orbana i Aleksandra Vučića odu sa scene

Portparol i odbornik Lige socijaldemokrata Vojvodine – VOJVOĐANI u Skupštini grada Zrenjanina Aleksandar Marton napisao je u autorskom tekstu za list „Danas“ da su Srbija i Mađarska upućene jedna na drugu, te da Mađarska može Srbiji biti pravi most za Evropskoj uniji. Međutim, on ističe da će to postati tek kada sa političke scene odu oba nedemokratska, autokratska i populistička režima u ovim državama.
Saopštenja | Nedelja, 29. 12. 2024. | Komentara: 0

Lopovi moraju da budu na udaru Zakona o poreklu imovine

Liga socijaldemokrata Vojvodine – VOJVOĐANI pita Poresku upravu šta se dešava sa primenom Zakona o utvrđivanju porekla imovine.



ARHIVA VESTI (izaberite datum):


facebook