Direktor Barac da podnese ostavku

 
 
Pokrenimo Vojvodinu
Odbori LSV | Petak, 07. 03. 2014. | Komentara: 0

Direktor Barac da podnese ostavku

Gradski odbor Lige socijaldemokrata Vojvodine Novi Sad zahteva da Nenad Barac, direktor Slobodne carinske zone i odbornik vladajuće većine u Skupštini grada Novog Sada, podnese ostavku zbog saobraćajne nesreće koju je izazvao pod dejstvom alkohola i tom prilikom ozbiljno povredio dvoje sugrađana.

LSVAko kojim slučajem to odbije da učini, zahtevamo od gradonačelnika da založi sav svoj autoritet da inicira njegovu smenu i tako zaštiti ugled Grada.

Ovo nije prvi put da se službena vozila koriste u privatne svrhe. I ne samo što se zloupotrebljavaju na taj način, već se i koriste bahato.

Podsećamo da je i službeni automobil JKP „Lisje“ slupan oko Nove godine, da je službeni automobil JP „Urbanizam“ dignut u vazduh, a da je službeni automobil JKP „Stan“ nestao.

Nedopustivo je da bilo koji direktor, odbornik i gradski funkcioner uopšte vozi pod dejstvom  alkohola, a kamoli da to čini vozeći automobil gradskog preduzeća. Takođe je nedopustivo i da zbog alkoholizma, bahatosti i kriminala gradskih funkcionera stradaju građani.

Krajnji je trenutak da se Grad tim povodom oglasi.

Gradski odbor
Lige socijaldemokrata Vojvodine
Novi Sad



Odbori LSV | Sreda, 06. 04. 2016. | Komentara: 0

LSV traži hitnu sednicu skupštine zbog incidenata u Pančevu

PANČEVO – Liga socijaldemokrata Vojvodine zahteva hitnu vanrednu sednicu Skupštine grada Pančeva, i to do kraja ove nedelje, zbog incidenta koji se desio uoči početka govora Aleksandra Vučića na jučerašnjem mitingu Srpske napredne stranke u Pančevu, izjavio je danas odbornik LSV u gradskoj Skupštini Vladan Keljević.
Odbori LSV | Utorak, 05. 04. 2016. | Komentara: 0

Vojvođanima potreban Pokrajinski fond za zdravstveno osiguranje

ZRENJANIN – Osnovaćemo Pokrajinski fond za zdravstveno osiguranje kao zasebno pravno lice, poručili su danas član Gradskog odbora Lige socijaldemokrata Vojvodine u Zrenjaninu, dr Gaja Pozojević i odbornica LSV u Skupštini grada Ildiko Bođo.
Odbori LSV | Utorak, 05. 04. 2016. | Komentara: 0

Tepić: Spremna sam da budem gradonačelnica

PANČEVO – Kandidatkinja Lige socijaldemokrata Vojvodine za gradonačelnicu Pančeva Marinika Tepić navela je da će se boriti da Pančevo bude ono što zaslužuje, kao što se, kao pokrajinska sekretarka za sport i omladinu izborila da Pančevo dobije ono što zaslužuje u Vojvodini.



ARHIVA VESTI (izaberite datum):


facebook