Čanak: U Novom Sadu decu truju nacionalizmom

 
 
Pokrenimo Vojvodinu
Izjave | Četvrtak, 08. 09. 2022. | Komentara: 0

Čanak: U Novom Sadu decu truju nacionalizmom

NOVI SAD – Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak objavio je na svom Twitter nalogu da se deca u Novom Sadu truju nacionalizmom. 

LSV

- Ako profesor istorije na prvom času prvog razreda srednje škole u Novom Sadu kaže učenicima da su Bošnjaci izmišljen narod, da li je to deo školskog programa ili vanškolska aktivnost? Ili je slučaj za prosvetnu inspekciju? - napisao je Čanak. 

(SzILSV, 08.09.2022)



Izjave | Nedelja, 28. 05. 2023. | Komentara: 0

Kostreš: Vučević na čelu SNS-a - Vučić posle Vučića

Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine - VOJVOĐANI Bojan Kostreš ocenio je da izbor nekadašnjeg gradonačelnika Novog Sada Miloša Vučevića za predsednika Srpske napredne stranke (SNS) zapravo može da se sažme u rečenicu „Vučić posle Vučića“.
Izjave | Subota, 20. 05. 2023. | Komentara: 0

Kostreš: U LSV nema konfuzije, vreme je za mlađe ljude

Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Bojan Kostreš izjavio je da u stranci nema konfuzije posle odlaska višegodišnjeg lidera.
Izjave | Ponedeljak, 17. 04. 2023. | Komentara: 0

Marton (LSV): Predsednik i premijerka etiketiraju novinare i gaze slobodu medija

Portparol Lige socijaldemokrata Vojvodine Aleksandar Marton izjavio je da su pretnje novinarima nedopustive, pogotovo od strane predsednika republike i premijerke.




ARHIVA VESTI (izaberite datum):


facebook