Deseti napad na prostorije LSV u Pančevu

 
 
Pokrenimo Vojvodinu
Saopštenja | Subota, 26. 05. 2012. | Komentara: 0

Deseti napad na prostorije LSV u Pančevu

NOVI SAD, 26. maj –  Nepoznati počinioci razbili su noćas oko ponoći kamenicom prozor na prostorijama Gradskog odbora Lige socijaldemokrata Vojvodine u Pančevu, što je deseti napad na taj odbor u protekle tri godine.

LSV

Za razliku od prethodnih, ovoga puta prostorije nisu bile prazne, pa su dvojicu napadača viđena, a o napadu je odmah obaveštena policija. Policija je nadugo nakon napada i izvršila uviđaj.

Liga socijaldemokrata Vojvodine podseća da je njen lider Nenad Čanak povodom učestalih napada na prostoje LSV u Pančevu 23. marta, nakon što je u te prostorije provaljeno,
pisao ministru policije Ivici Dačiću tražeći od njega da svojim ličnim zalaganjem pomogne da ti napadi dobiju epilog, a počinioci budu otkriveni i privedeni pred lice pravde.

Budući da su ovoga puta počinioci viđeni, a njihov opis dat policiji, očekujemo da budu što pre identifikovani i uhapšeni, kao i da se utvrdi da li imaju veze sa prethodnim napadima.

Očigledno je da postoje oni kojima smeta izborni uspeh Lige socijaldemokrata Vojvodine u Pančevu, koja je sa pozicije vanparlamentarne stranke, zahvaljujući podršci Pančevaca  došla do prilike da učestvuje u novoj lokalnoj vlasti. Ti pojedinci u nedostatku argumentacije posežu za kamenicama u noći, očekujući da će nas to uplašiti, iako u tome nisu uspeli ni prethodnijh devet puta.  



Biro za informisanje
Lige socijaldemokrata Vojvodine



Saopštenja | Utorak, 31. 12. 2013. | Komentara: 0

Srećni novogodišnji i božićni praznici!

NOVI SAD – Dragi prijatelji, poštovani građani i građanke Vojvodine, čestitamo vam novogodišnje i božićne praznike, bilo da ih slavite po gregorijanskom ili julijanskom kalendaru.
Saopštenja | Četvrtak, 19. 12. 2013. | Komentara: 0

Održan sastanak Čanak - Dugud

NOVI SAD, 19. decembar - Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak primio je danas u Novom Sadu zamenika šefa misije Sjedinjenih Američkih Država u Srbiji Gordona Duguda.
Saopštenja | Petak, 06. 12. 2013. | Komentara: 0

Hitno rešiti pitanje Vojvodine

NOVI SAD, 06. decembar – Ako se pitanje Vojvodine ne bude hitno rešilo, postaće problem. Ne zato što to neko želi, već zato što je to priroda političkog procesa.



ARHIVA VESTI (izaberite datum):


facebook