Kada će i šta biti preduzeto protiv SNP Naši?

 
 
Pokrenimo Vojvodinu
Saopštenja | Petak, 28. 03. 2014. | Komentara: 0

Kada će i šta biti preduzeto protiv SNP Naši?

NOVI SAD, 28. mart - Liga socijaldemokrata Vojvodine očekuje da MUP i nadležne službe hitno obaveste javnost kada će i koje mere biti konačno preduzete protiv SNP “Naši”.

LSV

Šta konkretno MUP, tužilaštvo i svi ostali nadležni državni organi i institucije po ovom pitanju misle da učine povodom  najnovijieg spiska “srbomrzaca”? Da li je moguće da nekome još nije jasno da je to spisak ljudi na čiji linč poziva ova skupina čiji rad Ustavni sud nije zabranio?

Ovo nije prvi put da se ovako nešto dešava. Upozorili smo na sva zla koja su do sada “Naši” činili i preko kojih je država u najmanju ruku blago prelazila. Upozorili smo i da će ako se ne bude raegovalo kada su pravili spiskove nepodobnih organizacija i medija, uslediti spisak nepodobnih građana.  

Ako reakcija sada izostane, biće sasvim jasno da ovi huligani nisu sami i da imaju zaštitu, u državi ili i van nje. I, da se ti zaštitnici neće smiriti dok “Naši” ne budu parlamentarni i u stanju da postupaju po svojim spiskovima.



Biro za informisanje
Lige socijaldemokrata Vojvodine



Saopštenja | Sreda, 12. 02. 2014. | Komentara: 0

Dačić kriv za loše stanje bezbednosti

NOVI SAD - Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak ocenio je danas da je premijer i ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić krivac za loše stanje bezbednosni u Novom Sadu, ali i u drugim gradovima Srbije.
Saopštenja | Petak, 07. 02. 2014. | Komentara: 0

GO LSV: Početak razgovora o definisanju koalicije

NOVI SAD, 7. februar - Glavni odbor Lige socijaldemokrata Vojvodine večeras je odlučio da sa Novom demokratskom strankom i ostalim strankama koje su se odazvale na poziv o formiranju bloka građanskih stranaka i u sredu došle u Novi Sad, počnu razgovori oko definisanja koalicionog sporazuma za učešće na predstojećim izborima.
Saopštenja | Četvrtak, 30. 01. 2014. | Komentara: 0

GO LSV ovlastio Čanka za razgovore sa građanskim strankama

NOVI SAD, 30. januar - Glavni odbor Lige socijaldemokrata Vojvodine ovlastio je večeras predsednika LSV Nenada Čanka da formira tim za razgovore sa drugim liderima stranaka građanske orijentacije radi stvaranja građanskog bloka za predstojeće izbore.



ARHIVA VESTI (izaberite datum):


facebook