Kada će i šta biti preduzeto protiv SNP Naši?

 
 
Pokrenimo Vojvodinu
Saopštenja | Petak, 28. 03. 2014. | Komentara: 0

Kada će i šta biti preduzeto protiv SNP Naši?

NOVI SAD, 28. mart - Liga socijaldemokrata Vojvodine očekuje da MUP i nadležne službe hitno obaveste javnost kada će i koje mere biti konačno preduzete protiv SNP “Naši”.

LSV

Šta konkretno MUP, tužilaštvo i svi ostali nadležni državni organi i institucije po ovom pitanju misle da učine povodom  najnovijieg spiska “srbomrzaca”? Da li je moguće da nekome još nije jasno da je to spisak ljudi na čiji linč poziva ova skupina čiji rad Ustavni sud nije zabranio?

Ovo nije prvi put da se ovako nešto dešava. Upozorili smo na sva zla koja su do sada “Naši” činili i preko kojih je država u najmanju ruku blago prelazila. Upozorili smo i da će ako se ne bude raegovalo kada su pravili spiskove nepodobnih organizacija i medija, uslediti spisak nepodobnih građana.  

Ako reakcija sada izostane, biće sasvim jasno da ovi huligani nisu sami i da imaju zaštitu, u državi ili i van nje. I, da se ti zaštitnici neće smiriti dok “Naši” ne budu parlamentarni i u stanju da postupaju po svojim spiskovima.



Biro za informisanje
Lige socijaldemokrata Vojvodine



Saopštenja | Sreda, 31. 07. 2013. | Komentara: 0

Vojvodina se kao autonomna pokrajina priključila Srbiji

NOVI SAD, 31. jul - Pre 68 godina, 30-31. jula 1945. godine, voljom svojih naroda Vojvodina je konstituisana kao autonomna pokrajina i kao takva odlučila da se priključi federalnoj Srbiji. Izjave predstavnika Skupštine izaslanika naroda Vojvodine - Srba, Mađara, Hrvata, Slovaka, Rumuna, Rusina, Jevreja bile su zvanične i štampane uz Odluku Skupštine u Službenom listu Vojvodine, čime su dobile pravnu snagu.
Saopštenja | Utorak, 30. 07. 2013. | Komentara: 0

LSV pozdravlja predlog da Dinkić više ne bude ministar finansija

NOVI SAD, 30. jul - Liga socijaldemokrata Vojvodine pozdravlja predlog premijera Ivice Dačića da Mlađan Dinkić više ne bude ministar finansija i ekonomije.
Saopštenja | Sreda, 17. 07. 2013. | Komentara: 0

Neko je morao da odgovara za paljenje Bajrakli džamije

NOVI SAD, 17. jul - Stravično je što posle devet godina od paljenja Bajrakli džamije u Beogradu niko za to nije osuđen.



ARHIVA VESTI (izaberite datum):


facebook